Zarząd ZP w Ochotnicy Górnej


Prezes Zarządu:
Piotr Król


Zastępca:
Krzysztof Dobrzyński

Skarbnik:
Krystyna Faron

Sekretarz:
Bożena Jagieła

Zastępca sekretarza:
Magdalena Piszczek

Chorąży:
Stanisław Jagieła
Józef Czajka


Członkowie Zarządu:
Krzysztof Czajka
Maria Chryczyk


Skład Komisji Rewizyjnej:
Wiesław Maciąga
Maria Garncarczyk
Małgorzata Buczek


Skład Sądu Koleżeńskiego:
Janina Król
Monika Dobrzyńska
Maria Furca



Poprzednie lata:

26/03/2017 - 11/07/2021

  • Prezes Zarządu:
    Krzysztof Dobrzyński
  • Zastępcy prezesa:
    Jarosław Buczek
    Stanisław Wanat
    Zdzisław Błachut
  • Sekretarz:
    Bożena Jagieła
  • Skarbnik:
    Krystyna Faron

Chorąży:

  • Józef Czajka
  • Stanisław Jagieła
  • Krzysztof Czajka
  • Jan Giemzik
  • Józef Urbaniak
  • Wojciech Smreczek
  • Jacek Czajka


22/04/2011 - 26/03/2017

  • Prezes Zarządu:
    Krzysztof Dobrzyński
  • Zastępcy prezesa:
    Jarosław Buczek
    Stanisław Wanat
  • Sekretarz:
    Jadwiga Czajka
  • Skarbnik:
    Anna Giblak

Chorąży:

  • Józef Czajka
  • Stanisław Jagieła
  • Krzysztof Czajka
  • Krystyna Faron


7/03/2011 - 2/04/2014

  • Prezes Zarządu:
    Jarosław Buczek
  • Zastępca prezesa:
    Irena Królczyk
  • Sekretarz:
    Jadwiga Czajka
  • Skarbnik:
    Anna Giblak

Komisja Rewizyjna:

  • Anna Czajka
  • Zdzisław Błachut
  • Maria Giemzik


24/02/2008 - 6/03/2011

  • Prezes Zarządu:
    Jarosław Buczek
  • Zastępca prezesa:
    Irena Królczyk
  • Sekretarz:
    Stanisław Urbaniak
  • Skarbnik:
    Anna Giblak

Komisja Rewizyjna:

  • Janina Fisiorek
  • Zdzisław Błachut
  • Maria Giemzik


2002 - 24/02/2008

  • Prezes Zarządu:
    Józef Królczyk
  • Zastępca
    Prezesa: Stanisław Wanat
  • Sekretarz:
    Stanisław Urbaniak
  • Skarbnik:
    Anna Giblak

Komisja rewizyjna:

  • Fisiorek Janina
  • Błachut Zdzisław
  • Giemzik Maria


2000 - 2002

  • Prezes Zarządu:
    Józef Królczyk
  • Sekretarz:
    Maria Jurkowska
  • Skarbnik:
    Anna Giblak

Komisja rewizyjna:

  • Fisiorek Janina
  • Błachut Zdzisław
  • Giemzik Maria


27.09.1998 - 2000

  • Prezes Zarządu:
    Stanisław Urbaniak
  • Zastępca Prezesa:
    Józef Królczyk
  • Sekretarz:
    Maria Jurkowska
  • Skarbnik:
    Anna Giblak

Komisja rewizyjna:

  • Fisiorek Janina
  • Błachut Zdzisław
  • Giemzik Maria


1995 do 1998

  • Prezes Zarządu:
    Anna Chrobak

12 lica 1981 - 1995

  • Prezes Zarządu:
    Maria Jurkowska
  • Zastępca Prezesa:
    Jan Cebula
  • Skarbnik:
    Alina Jamińska







Kronika
2022
2021